Kontakt

Telefon och e-post

Karolinska Institutet 08-524 833 00
SLU 018-67 10 03
Stockholms universitet 08-16 33 00
Uppsala universitet 018-471 57 30

Akademikonferens växel har telefontid vardagar 8-15

E-post: info@akademikonferens.se

Adresser

Uppsala
Postadress Besöksadress Leveransadress
Akademikonferens
Box 7059
750 07 Uppsala
Akademikonferens
BioCentrum
Alma´s allé 5
756 51 Uppsala
Akademikonferens
SLU Godsmottagning
Ulls gränd 1
756 51 Uppsala

Solna

Postadress Besöksadress Leveransadress
Akademikonferens
Karolinska Institutet Biomedicum
PSF8D
171 77 Stockholm
Akademikonferens
Karolinska Institutet Biomedicum
Solnavägen 9
171 65 Solna
Akademikonferens, 8D
Karolinska Institutet Biomedicum
Tomtebodavägen 16
171 65 Solna

Faktureringsadress

SLU Fakturamottagning
Box 7090
750 07 Uppsala
Märk fakturan med Ref 151XXX (xxx byts ut mot beställarens personliga kod)

Organisationsnummer

Akademikonferens ekonomi administreras av SLU,
Sveriges lantbruksuniversitet som har org nr: 202100-2817

GLN-kod

7340102300008

Medarbetare

Maria Carlson

Projektkoordinator

maria.carlson@slu.se
018-67 15 33

Cecilia Diamond

Projektledare

cecilia.diamond@slu.se
018-67 10 35

Mia Dunder

Ekonom

maria.dunder@slu.se
018-67 15 30

Jennie Fasth

Ekonomiadministratör

jennie.fasth@slu.se

Monica Gunnarson

Projektledare

monica.gunnarson@slu.se
018-67 15 76

Karin Hornay

Projektledare, tjänstledig

Therese Huldtgren

Projektledare

therese.huldtgren@slu.se
018-67 15 74

Matilda Jansson

Projektledare

matilda.jansson@slu.se
018-67 20 59

Emma Larsson

Projektkoordinator

emma.k.larsson@slu.se
018-67 12 28

Alexander Masalin

Projektkoordinator

alexander.masalin@slu.se
018-67 10 14

Åsa Mattson

Projektledare

asa.mattson@slu.se
018-67 10 64

Saori Mori-Lundin

Projektkoordinator

saori.mori.lundin@slu.se
018-67 14 62

Helena Palmér

Projektkoordinator

helena.palmer@slu.se
018-67 10 34

Alima Tshiza

Projektkoordinator

alima.tshiza@slu.se
018-67 22 06

Jenny Valegren

Projektledare

jenny.valegren@slu.se
018-67 22 19

 

 

Yenny Venegas

Verksamhetscontroller

yenny.venegas@slu.se
018-67 22 90

Lena Vernersson

Enhetschef

lena.vernersson@slu.se 
018-67 15 39

Alla bilder på sidan, fotograf: Sara Thorén där ej annat anges

AK

Våra huvudmän

ISO-certifierade

Kontakt

Tel: +46 18 67 10 03

E-post: info@akademikonferens.se

 

Akademikonferens - Universitet i samverkan: Karolinska Institutet, SLU, Stockholms universitet och Uppsala universitet. Org. nummer: 202100-2817

Integritetspolicy Om webbplatsen